KALENDER OOST-VLAAMSE INTERCLUBS 2017/18

AFDELING 1

  1. Zottegem 1
  2. Wetteren 1
  3. Wachtebeke 1
  4. Oudenaarde1
  5. Temse 1
  6. Dendermonde 1
  7. KGSRL 1
  8. Mercatel

R1 op                  Wetteren 1                       - KGSRL 1                       20u

06/10/2017        Wachtebeke 1                 - Dendermonde 1           20u        

                            Zottegem 1                       - Mercatel                         20u30

                            Oudenaarde 1                 - Temse 1                         20u30

                           

R2 op                  Dendermonde 1              - Oudenaarde 1              20u15

27/10/2017        KGSRL 1                          - Wachtebeke 1               20u15

                            Zottegem 1                       - Wetteren 1                     20u30

                            Mercatel                            - Temse 1                         20u

                           

R3 op                  Wachtebeke 1                 - Zottegem 1                    20u

24/11/2017        Oudenaarde 1                 - KGSRL 1                       20u30

                            Temse 1                            - Dendermonde 1           20u30

                            Wetteren 1                       - Mercatel                         20u

R4 op                  KGSRL 1                          - Temse 1                         20u15

15/12/2017        Zottegem 1                       - Oudenaarde 1              20u30

                            Wetteren 1                       - Wachtebeke 1               20u

                            Mercatel                            - Dendermonde 1           20u        

R5 op                  Oudenaarde 1                 - Wetteren 1                     20u30

19/01/2018        Temse 1                            - Zottegem 1                    20u30

                            Dendermonde 1              - KGSRL 1                       20u15

                            Wachtebeke 1                 - Mercatel                         20u

R6 op                  Zottegem 1                       - Dendermonde 1           20u30

09/02/2018        Wetteren 1                       - Temse 1                         20u

                            Wachtebeke 1                 - Oudenaarde 1              20u

                            Mercatel                            - KGSRL 1                       20u

R7 op                  Temse 1                            - Wachtebeke 1

16/03/2018        Dendermonde 1              - Wetteren 1

in                         KGSRL 1                          - Zottegem 1

KGSRL               Oudenaarde 1                 - Mercatel

AFDELING 2A

  1. LSV-Chesspirant
  2. Dendermonde 2
  3. Wachtebeke 2
  4. KGSRL 2
  5. Temse 2
  6. Wetteren 2
  7. Sint-Niklaas 1

R1 op                  Dendermonde 2              - Sint-Niklaas 1               20u15

06/10/2017        Wachtebeke 2                 - Wetteren 2                     20u

                            KGSRL 2                          - Temse 2                         20u15   

                            LSV-Chesspirant BYE

                                                                      

R2 op                  Wetteren 2                       - KGSRL 2                       20u

27/10/2017        Sint-Niklaas 1                  - Wachtebeke 2               20u

                            LSV-Chesspirant            - Dendermonde 2           19u45

                            Temse 2 BYE

                                                                      

R3 op                  Wachtebeke 2                 - LSV-Chesspirant         20u

24/11/2017        KGSRL 2                          - Sint-Niklaas 1               20u15

                            Temse 2                            - Wetteren 2                     20u30   

                            Dendermonde 2 BYE   

                                                                      

R4 op                  Sint-Niklaas 1                  - Temse 2                         20u

15/12/2017        LSV-Chesspirant            - KGSRL 2                       19u45

                            Dendermonde 2              - Wachtebeke 2               20u15

                            Wetteren 2 BYE

                                                                                                                 

R5 op                  KGSRL 2                          - Dendermonde 2           20u15

19/01/2018        Temse 2                            - LSV-Chesspirant         20u30

                            Wetteren 2                       - Sint-Niklaas 1               20u

                            Wachtebeke 2 BYE

R6 op                  LSV-Chesspirant            - Wetteren 2                     19u45

09/02/2018        Dendermonde 2              - Temse 2                         20u15

                            Wachtebeke 2                 - KGSRL 2                       20u

                            Sint-Niklaas 1 BYE

R7 op                  Temse 2                            - Wachtebeke 2               20u30

02/03/2018        Wetteren 2                       - Dendermonde 2           20u

                            Sint-Niklaas 1                  - LSV-Chesspirant         20u

                            KGSRL 2 BYE

AFDELING 2B

  1. Zottegem 2
  2. Wetteren 3
  3. Sint-Niklaas 2
  4. Oudenaarde 2
  5. KGSRL 3
  6. Geraardsbergen
  7. Deinze

R1 op                  Wetteren 3                       - Deinze                           20u

06/10/2017        Sint-Niklaas 2                  - Geraardsbergen           20u

                            Oudenaarde 2                 - KGSRL 3                       20u30

                            Zottegem 2 BYE

                           

R2 op                  Geraardsbergen              - Oudenaarde 2              20u

27/10/2017        Deinze                              - Sint-Niklaas 2               20u

                            Zottegem 2                       - Wetteren 3                     20u30

                            KGSRL 3 BYE

                           

R3 op                  Sint-Niklaas 2                  - Zottegem 2                    20u

24/11/2017        Oudenaarde 2                 - Deinze                           20u30

                            KGSRL 3                          - Geraardsbergen           20u15

                            Wetteren 3 BYE

                           

R4  op                 Deinze                              - KGSRL 3                       20u

15/12/2017        Zottegem 2                       - Oudenaarde 2              20u30

                            Wetteren 3                       - Sint-Niklaas 2               20u

                            Geraardsbergen BYE

                           

R5 op                  Oudenaarde 2                 - Wetteren 3                     20u30

19/01/2018        KGSRL 3                          - Zottegem 3                    20u15

                            Geraardbergen                - Deinze                           20u

                            Sint-Niklaas 2 BYE

R6 op                  Zottegem 2                       - Geraardsbergen           20u30

09/02/2018        Wetteren 3                       - KGSRL 3                       20u

                            Sint-Niklaas 2                  - Oudenaarde 2              20u

                            Deinze BYE

R7 op                  KGSRL 3                          - Sint-Niklaas 2               20u15

02/03/2018        Geraardsbergen              - Wetteren 3                     20u

                            Deinze                              - Zottegem 2                    20u

                            Oudenaarde 2 BYE

In afdelingen 2A en 2B is de ronde is er een ronde extra, ronde 7 die gespeeld zal worden op 2 maart 2018

                           

FINALERONDE VOOR AFDELING 2A EN 2B

OP 16/03/2018 IN DE LOKALEN VAN DE KGSRL

1e AFD 2A         - 1e AFD 2B

2e AFD 2A         - 2e AFD 2B

3e AFD 2A         - 3e AFD 2B

4e AFD 2A         - 4e AFD 2B

5e AFD 2A         - 5e AFD 2B

6e AFD 2A         - 6e AFD 2B

7e AFD 2A         - 7e AFD 2B